Informacje prawne

Polityka “Bez limitu”

Co oznacza “Bez limitu”?

Dla nas „bez limitu” oznacza przede wszystkim bez przeszkód, zmartwień i barier!
Możesz spać spokojnie, kiedy Twój projekt nagle zyskuje na popularności, a strona internetowa przeżywa prawdziwie oblężenie. Jesteśmy tu po to, aby zadbać o Twoją powierzchnię i transfer. Jedyne na co Ty musisz zwrócić uwagę, to podstawowe kwestie obowiązujące każdego użytkownika przestrzeni internetowej…pamiętaj, aby Twoja strona była dobrze zoptymalizowana i nie powodowała trudności innym użytkownikom hostingu (np. aby z powodu nadmiernego zużycia procesora, nie pożerała RAMu). W przypadkach, kiedy konto będzie wykorzystywać zasoby, których nie będziemy w stanie zapewnić w ramach hostingu współdzielonego, możesz zostać poproszony o optymalizację, uporządkowanie plików lub przejście na swój własny serwer dedykowany.
Zaufaj nam, każdy hosting posiada te same limity… my po prostu jasno o nich mówimy. Na chwilę obecną maksymalna ilość danych którą jesteśmy w stanie utrzymywać w ramach hostingu współdzielonego to około 500GB. Cały czas pracujemy nad tym aby być w stanie zaoferować więcej przestrzeni.

Co z bazami danych?

To od Ciebie zależy, jaką utworzysz ilość baz danych MySQL, jednak mając na uwadze zachowanie stabilności oraz prawidłowe funkcjonowanie serwerów wymagamy ich optymalizacji i utrzymania rozmiarów nieprzewyższających kilka GB.

Co nie jest dozwolone w ramach “Bez limitu”?

U nas wszystko jest jasne, proste i klarowne. Nie ma przypisów, ukrytych haczyków i mówiąc wprost tego samego oczekujemy od Ciebie. Zero tolerancji mają dla nas przede wszystkim usługi, których celem jest zużycie powierzchni dyskowej i transferu.
Kiedy więc tworzysz swoją własną stronę pomyśl: „ Jak mogę zrobić interesujący projekt , przy jak najmniejszym (tak bardzo, jak tylko jest to możliwe) zużyciu powierzchni i transferu, zasobów systemu oraz zużyciu procesora”. Tego typu podejście spowoduje lepszy odbiór Twojej strony zarówno przez użytkowników sieci, jak i przez Ciebie samego.

Poniżej znajdziesz kilka przykładów rzeczy, które są niedozwolone:

  • Treści chronione prawem autorskim do których nie masz praw do użytkowania lub dystrybucji.
  • Usługi których zadaniem jest upload / udostępnianie / dzielenie / archiwizacja / przechowywanie / backup / mirroring plików.
  • Strony stworzone przede wszystkim do kierowania ruchu do innej witryny.
  • Udostępnianie zasobów konta (bezpłatnie lub płatnie) do ogółu społeczeństwa.

AttHost rezerwuje sobie prawo do usuwania danych przechowywanych na kontach, które naruszają zapisy Polityki “Bez limitu” oraz Regulaminu AttHost (OWU) i jego załączników.
AttHost zaznacza sobie prawo do decydowania o tym co narusza, a co nie narusza zasad Polityki “Bez limitu”, według swojego uznania.

To wcale dla mnie nie brzmi jak „Bez limitu”!

Choć na pierwszy rzut oka „Bez limitu” ma pewne granice, to dotyczą one tak naprawdę niewielkiego odsetku ludzi, których głównym celem jest przechowywanie backupów, próba uruchomienia stron porno, witryn utrzymujących nielegalne kopie plików, czy też stron ze sprzedażą wideo z anime, a na tego typu działania AttHost zdecydowanie nie wydaje przyzwolenia. Nasze zobowiązanie wobec Ciebie to, robić wszystko co w naszej mocy, aby zawsze zachować dostępność Twojej autorskiej strony…