Doświadczenie

Prężnie działamy od 2012 roku, a nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy nieustannie realizują misję firmy.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to dla nas kluczowy element. Zaawansowane mechanizmy machine learning oraz WAF dbają o Twoje strony internetowe.

Polityka cenowa

Jasna, prosta i przejrzysta prezentacja cen zarówno zamówienia jak i odnowienia usługi.

Szybkość

Super szybkie dyski SSD, MariaDB SQL Server, HTTP/2 oraz wiele autorskich rozwiązań stawiają nas w czołówce najszybszych hostingów.

Kto ?
AttHost Sp. z o.o. to twór powstały jako kontynuacja działalności firmy AttNet, która świadczy usługi hostingowe pod marką AttHost nieprzerwanie od 2012 roku. Pomyśl, że jesteśmy tacy jak ta strona. Na czasie, z zajawką na nowe technologie. I to jest szczere. Tu nikt nie musi lać wody. Inni mówią, że jesteśmy spoko, że znamy się na rzeczy.

Dlaczego ?
Robimy to dla Ciebie. I dla siebie. Dla Ciebie, bo płacisz nam w złotówkach, w zaufaniu i prawdopodobnie, tak jak my, szukasz w Internecie nowych możliwości. Dla siebie, bo chcemy rozwijać te medium. W duchu wolności osobistej, wolności słowa i sprzeciwu wobec monopolów. Jasne, mamy z tego zyski, ale nigdy „kosztem klientów”, wyłącznie dzięki Klientom.

Jak ?
Nasz stosunek do ograniczeń? Całe szczęście istnieją. Przynajmniej jest się z czym mierzyć. I można być Tym Pierwszym. Zresztą… Taka jest właśnie geneza AttHost. Jako programiści i projektanci potrzebowaliśmy prostych, a przy tym potężnych narzędzi wspierających budowę i rozwój aplikacji internetowych. Nie było. Wtedy Tomek rzucił: „A gdyby tak…”. Ciąg dalszy znacie. Dzieje się aktualnie na Waszych oczach.

 


 

Idee

Jedyna słuszna droga
Mówią, że z wiekiem człowiek musi odłożyć na bok ideały młodości, bo „dzieci, rodzina, kasa”. Smutna perspektywa. My założyliśmy AttHost, bo dojrzeliśmy do tego, żeby wcielać ideały w życie. A przy okazji żyć pełnią życia. Oczywiście za swoje! Jesteśmy z tego dumni.

Stój, mamy Internet!
Cały nasz zespół mieszka w uroczym, sennym, mazowieckim mieście. Miasto te znajduje się w sporym, ale nie odgrywającym większej roli europejskim kraju. Czy to oznacza, że w gruncie rzeczy nic nie możemy? Nie! Mamy Internet i nie zawahamy się go użyć! Zwłaszcza w sytuacjach, gdy chodzi o wartości fundamentalne.

Małe jest piękne
Nie jesteśmy potentatem. Molochem o skandalicznym czasie reakcji, nie uwzględniającym wyjątkowych przypadków. My reagujemy natychmiast, a do tego z pełnym zaangażowaniem. Oczywiście, duzi gracze mają pieniądze. Co z tego, my mamy kapitał. Kapitał know-how. W erze Internetu nie ma nic ważniejszego.

 


 

Standardy

Jesteśmy serio
U nas wszystko jest proste i klarowne. Nie ma przypisów, haczyków, cwaniactwa zaklętego w drobny druczek. Umowy są sporządzane tak, żeby po pierwszym czytaniu były w pełni zrozumiałe.

Zero kombinacji
Nie stosujemy forteli sprzedażowych, które mają na celu naciągnąć Cię na pieniądze. Irytują nas praktyki cenowe polegające na ogłaszaniu wątpliwych „promocji”, które oferują atrakcyjną płatność na wejściu, a w ostatecznym rozrachunku okazują się częstokroć droższe, niż oferta standardowa. Jeżeli mówimy „taniej” to faktycznie jest TANIEJ. Po prostu.

Nam zależy
Ten kraj petentami stoi. A raczej oni stoją – w kolejkach. I wiszą – na infoliniach. U nas jest inaczej. To dlatego, że pracujemy na pełnych obrotach i nie stosujemy spychologii. Wprawdzie wyzwań jest bez liku, a nas ograniczona liczba, jednak znajdziemy dla Ciebie czas. Choćbyśmy mieli zakrzywić czasoprzestrzeń.

 


 

Autorskie rozwiązania

Uważamy, że standardowe rozwiązania nie są dla nas. Jeśli czegoś nie ma na rynku, bądź nie możemy w pełni dostosować tego do własnych wymagań, nie porzucamy pomysłu jednak tworzymy nowe rozwiązania, które pozwolą zrealizować nasze wizje. Jedną z wielu rzeczy wykorzystywanych w ramach AttHost.pl, które w ten sposób powstały jest panel administracyjny udostępniany klientom.

Wszystkie serwery obsługiwane są przez autorski panel administracyjny, który zapewnia samodzielną, kompleksową oraz łatwą i przyjemną obsługę konta. Całość oprogramowania została stworzona przez nas. Dzięki temu nie jesteśmy zależni od zewnętrznych dostawców oprogramowania. Możemy szybko wprowadzać poprawki, udostępniać nowe funkcje oraz reagować na potrzeby użytkowników.

Stworzenie autorskiego rozwiązania pozwala zaoferować usługi niedostępne u konkurencji. Jedną z nich jest możliwość uruchamiania aplikacji napisanych w Django oraz Ruby on Rails, którymi zarządzanie w całości zintegrowane jest z panelem administracyjnym konta.