Doświadczenie

Prężnie działamy od 2012 roku, a nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy nieustannie realizują misję firmy.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to dla nas kluczowy element. Zaawansowane mechanizmy machine learning oraz WAF dbają o Twoje strony internetowe.

Polityka cenowa

Jasna, prosta i przejrzysta prezentacja cen zarówno zamówienia jak i odnowienia usługi.

Szybkość

Szybkie dyski SSD, MariaDB SQL Server, HTTP/2 oraz wiele autorskich rozwiązań stawiają nasze usługi w czołówce najszybszych hostingów.

Warunki darmowego przeniesienia hostingu

Zapoznaj się z informacjami niezbędnymi do czerpania korzyści z darmowego przeniesienia hostingu do atthost.pl

Zarejestruj swoje
konto AttHost

Załóż swoje konto na atthost.pl, następnie wybierz odpowiedni dla siebie Plan (w ramach naszych usług masz 14 dni na zupełnie darmowe sprawdzenie wybranej oferty). Usługę opłacić zarówno przed, jak i po przeniesieniu danych.

Wybierz usługi,
które chcesz przenieść

W zależności od planu – wskaż określoną liczbę stron i skrzynek pocztowych, które chcesz żebyśmy przenieśli. W przypadku Lite – wybierz 1 stronę WWW, Basic – wybierz 1 stronę WWW i do 2 skrzynek pocztowych, Standard – wybierz do 2 stron WWW oraz do 4 skrzynek pocztowych, Optimal – wybierz do 3 stron WWW oraz 6 skrzynek pocztowych, Space – wybierz do 5 strony WWW oraz do 10 skrzynek pocztowych. Jeśli posiadasz więcej usług do przeniesienia, skontaktuj się z nami i ustal szczegóły migracji.

Zgłoś się w odpowiednim
momencie

Poinformuj nas w odpowiednim czasie poprzez wysłanie zgłoszenia co najmniej 10 dni przed zakończeniem bieżącej umowy hostingu. Na adres bok@atthost.pl wyślij wiadomość, wskazując strony i skrzynki e-mail, które chcesz przenieść. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły migracji.

Lite
Powierzchnia 10 GB
12
/
miesiąc

Darmowa migracja

Darmowa rejestracja domeny .pl

Basic
Powierzchnia 25 GB
19
/
miesiąc

Darmowa migracja

Darmowa rejestracja domeny .pl

Standard
Powierzchnia 50 GB
28
/
miesiąc

Darmowa migracja

Darmowa rejestracja domeny .pl

Optimal
Powierzchnia 100 GB
43
/
miesiąc

Darmowa migracja

Darmowa rejestracja domeny .pl

Space
Powierzchnia 150 GB
58
/
miesiąc

Darmowa migracja

Darmowa rejestracja domeny .pl

30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy

W AttHost stawiamy na najwyższą jakość usług, transparentność i brak ukrytych kosztów. Naszym celem jest budowanie długoterminowych relacji opartych na zaufaniu i satysfakcji Klientów.

Wierzymy, że rozwiązania AttHost spełnią Twoje oczekiwania. Jeśli jednak stałoby się inaczej, oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Często zadawane pytania

Jak wygląda i ile trwa proces migracji?

Cały proces przygotowujemy tak, aby migracja była dla Ciebie jak najmniej zauważalna. Staramy się, aby w trakcie naszych działań Twoje strony WWW i poczta były cały czas aktywne. Po przeniesieniu danych, zmienimy ustawienia domeny, co powoduje jej przełączenie na Twój nowy hosting. Przez cały proces migracji jesteśmy z Tobą w kontakcie, dokładając starań, aby całość prac przebiegła sprawnie i niezauważalnie dla użytkowników Twojej strony.

Jak wybrać optymalny pakiet?

Jest to dość trudne zagadnienie i zależy od bardzo wielu czynników, np. sposobu budowy i optymalizacji strony. Oczywiście chętnie pomożemy Ci dobrać pakiet, wówczas poprosimy Cię o informacje na temat parametrów aktualnego hostingu oraz dane ze statystyk obciążenia. Naturalnie, jeśli wybierzesz zbyt mały pakiet, w każdej chwili możliwe będzie jego zwiększenie.

Czy dane z poprzedniego hostingu zostaną usunięte?

Nie. Przeprowadzając proces migracji, kopiujemy dane Twoich stron oraz wiadomości z kont pocztowych znajdujące się na poprzednim serwerze. Niczego nie usuwamy. Chyba że wyraźnie sobie tego zażyczysz.

A co jeśli nie będę zadowolony?

Ale jeśli z jakiegoś powodu musisz zamknąć swoją stronę - pamiętaj o 30 dniach gwarancji zwrotu pieniędzy. Minęło 30 dni? Nic nie szkodzi. Odezwij się do nas i z pewnością dojdziemy do porozumienia. Zamkniemy Twoje konto wcześniej i zwrócimy środki za niewykorzystany okres.

Ile stron i kont pocztowych mogę umieścić na hostingu?

Nie mamy takich limitów. Liczba stron zależy wyłącznie od wolnych zasobów Twojego konta, tj. dostępnej przestrzeni, użycia procesora itd.

Pytania? Wątpliwości? Napisz do nas.