Darmowe Przeniesienie

Zmiana hostingu nie jest trudna.

Chciałbyś skorzystać z naszej oferty, ale obawiasz się o ciągłość działania Twoich usług?
Nasz zespół pomocy technicznej przeniesie Twój serwis całkowicie za darmo i bez żadnych obaw o dostępność twojej strony.

Warunki darmowego przeniesienia hostingu

Zapoznaj się z informacjami niezbędnymi do czerpania korzyści z darmowego przeniesienia hostingu do atthost.pl

Załóż swoje konto
na atthost.pl

Oferujemy Ci 14-dniowy okres testowy naszych usług - zupełnie za darmo, bez żadnych zobowiązań i ukrytych opłat. Nie musisz sie nie potrzebnie martwić. Konto możesz opłacić przed przenosinami lub po przenosinach.

Wybierz 2 skrzynki e-mail i 1
stronę internetową

Całkowicie za darmo przenosimy do 2 skrzynek e-mail i 1 stronę internetową - Nie przenosimy kontaktów. Jeśli posiadasz więcej stron do przeniesienia skontaktuj się z nami.

Zgłoś się w odpowiednim
momencie

Poinformuj nas przynajmniej 20 dni przed zakończeniem umowy hostingu. Pomoże nam to przeprowadzić w szybszym czasie proces darmowych przenosin.

Proces przeniesienia hostingu do atthost.pl

Krok po kroku wyjaśnimy Ci jak wygląda przebieg przeniesienia hostingu do atthost.pl. Sprawnie i za darmo. Po prostu.

Sprawdzasz ważnośc swojego aktualnego hostingu

Im wcześniej to zrobisz tym lepiej.
Planowanie darmowych przenosin może
zająć nawet do 7 dni, dlatego bardzo ważne
jest, aby poinformować naszą pomoc techniczną
przynajmniej 20 dni przed zakończeniem
okresu rozliczeniowego.

Zakładasz konto na atthost.pl

Masz 14 dni na podjęcie właściwej decyzji. W tym czasie przeniesiemy Twoje usługi.

Porządkujesz swój stary serwer

Darmowe przenosiny to idealny moment na uporządkowanie swojego serwera. Usuń zbędne pliki i bazy danych, wyczyść skrzynkę ze spamu, przygotuj listę rzeczy, na które mamy zwrócić szczególną uwagę. Wszystkie te czynniki wpłyną pozytywnie na Twoje darmowe przenosiny.

Proces migracji

Darmowe przeniesienie trwa około 1 godziny (zależne jest od parametrów starego serwera). Ważne jest, aby po otrzymanej od nas
informacji o przenosinach wstrzymać przenoszone strony (zablokować dodawanie komentarzy, wyłączyć możliwość składania zamówień, itp.).

Po analizie proponujemy Ci termin darmowych przenosin

Analiza z naszej strony nie trwa dłużej, niż 8h roboczych. Przenosiny dokonywane są w dni powszednie od 8:00 do 16:00. Proponowany termin ustalamy w przeciągu tygodnia od zgłoszenia.

Wysyłasz do nas zgłoszenie o darmowych przenosinach

W wysyłanym zgłoszeniu niezbędne jest opisanie stron i skrzynek do przeniesienia. Jeśli Twoje serwery wymagają specjalnych działań do przeniesienia koniecznie nas o tym poinformuj.

Dokonamy dla Ciebie zmian adresów DNS

Przekierujemy adresy DNS domen, aby wskazywały na serwer atthost.pl lub przypiszemy im tymczasową darmową domenę pod adresem *.atthouse.pl zarejestrowaną wraz z utworzeniem konta. W zależności od operatora zmiany adresów DNS mogą trwać do 36 godzin jednak najczęściej nie trwa to dłużej niż 3 godziny. W tym czasie odwiedzający mogą przeglądać stronę

Zainstalujemy Twoje certyfikaty SSL

Masz wykupiony certyfikat u innego operatora? Skontaktuj się z naszym działem technicznym, a my zainstalujemy go za Ciebie.

Zyskujesz Wiecej przestrzeni!

Przenosiny nie są łatwym procesem. Twoją rolą w tym działaniu jest tylko przetestowanie stron. Możliwym jest, że będziemy musieli się z Tobą skontaktować w celu odpowiedzi na pytania niezbędne do przeprowadzenia transferu, więc zalecamy być online podczas przenosin i odpowiadać na bieżąco na pytania kierowane od naszego biura obsługi.

Wszystko gotowe

Twój serwis został przeniesiony do AttHost.

Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek dodatków

Napisz do naszego biura obsługi klienta. Mamy w naszej ofercie certyfikaty SSL, domeny, miejsce na kopie zapasowe i wiele innych!

Zmieniasz wszystkie hasła do kórych mieliśmy dostęp

Nie jest ważne jak dużym zaufaniem nas darzysz, własne hasło powinieneś znać tylko Ty. Nie ma możliwości przeprowadzenia darmowych przenosin bez dostępu do Twoich haseł. Pamiętaj, że w przyszłości nikt z naszej firmy nie będzię już od Ciebie wymagał jakiegokolwiek podania hasła. Staraj się również, aby hasło było zmieniane raz na jakiś czas w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Pytania i odpowiedzi

Zapoznaj się z informacjami niezbędnymi do czerpania korzyści!

Ile zajmuje proces darmowego przeniesienia?

Średni czas okresu darmowego przeniesienia to 1 godzina.
W zależności od wielu czynników takich jak: ilość danych,
wydajność serwera, czas procesu przenosin może się wydłużyć lub skrócić.

Chciałbym przenieść bloga czy to możliwe?

Tak oczywiście. Mało tego, nasza firma specjalizuje się w obsłudze jednego z najpopularniejszych systemów blogowych jakim jest WordPress.

A co jeśli potrzebuję więcej?

Pierwsza operacja przeniesienia usług do AttHost jest darmowa (do 1 strony internetowej i do 2 kont pocztowych). Każde kolejne przeniesienie wymaga uiszczenia opłaty - 50 zł netto za każdą stronę internetową oraz 5 zł netto za każde konto pocztowe.

Zdycydowany? Napisz do nas.