Komunikaty

Nowa oferta hostingu

W dniu dzisiejszym zmianie uległy dotychczasowe Plany hostingowe tj. Professional SSD, Business SSD, Enterprise SSD, Infinity SSD, w miejsce których pojawiły się następujące pakiety: Professional Plus, Business Plus, Enterprise Plus, Infinity Plus. Szczegółowe informacje na temat aktualnej oferty dostępne są na stronie https://atthost.pl/hosting/.

Wszystkie zawarte do tej pory umowy mogą pozostać na niezmienionych warunkach, z dotychczas obowiązującymi cenami oraz parametrami.

Jednocześnie informujemy o możliwości bezpłatnej migracji na nową ofertę. Darmowa zmiana oferty dotyczy następujących pakietów:
Zmiana planu Professional SSD na Professional Plus
Zmiana planu Business SSD na Business Plus
Zmiana planu Enterprise SSD na Enterprise Plus
Zmiana planu Infinity SSD na Infinity Plus

Migracja na nową ofertę wraz z jednoczesną zmianą pakietu na wyższy jest płatna, ale obejmuje różnicę pomiędzy cenami pakietów z nowej oferty (np. zmiana planu Professional SSD na plan Business Plus będzie liczona od ceny pakietu Professional Plus, nie Professional SSD).

Zmiany w procesie rejestracji domen .pl

Z dniem 7 stycznia nastąpią zmiany w procesie rejestracji domen .pl polegającą na wyeliminowaniu 14-dniowej rezerwacji (stan RESERVED). Nadal obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, jednak bez możliwości poprzedzenia decyzji o rejestracji domeny 14-dniowym okresem rezerwacji.

Wdrożenie wersji PHP 7.4

Uprzejmie informujemy, że w ramach usług hostingowych została udostępniona najnowsza wersja języka PHP 7.4

Wdrożenie nowej wersji Pythona oraz Ruby

Informujemy, że w dniu dzisiejszym na naszych serwerach wdrożona została obsługa Python w wersji 3.7 oraz Ruby w wersjach 2.5/ 2.6. 

Wdrożenie IPv6

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym w pełni wspieramy adresacje IPv6 na naszych serwerach. Każdy klient, który zdecyduje się uruchomić IPv6 będzie posiadał indywidualny adres IPv6.

Poniżej zamieszczamy adres do naszego artykułu, który tłumaczy jak uruchomić adres IPv6:

Jak uruchomić adres IPv6 dla wybranej domeny?

Zmiana adresu firmy

Uprzejmie informujemy, że adres naszej firmy uległ zmianie. Aktualny adres to Al.Marsz.Józefa Piłsudskiego 35, lok. 6, wejście nr 2, 09-402 Płock – budynek Cotex Office Center.

Nowa metoda płatności

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym do akceptowanych form płatności dołączyły karty płatnicze. Płatności kartami można dokonać za pośrednictwem serwisu Dotpay.

Wdrożenie mod_geoip

Chcielibyśmy poinformować, iż od dziś naszych serwerach dostępny jest nowy moduł serwera www Apache: mod_geoip. Moduł ten pozwala w prosty sposób na podstawie adresu IP osoby odwiedzającej naszą stronę sprawdzić z jakiego kraju pochodzi. Przykładowe zastosowania oraz sposób jego użycia zostały opisane w artykule pomocy: https://atthost.pl/help/jak-skorzystac-z-mod_geoip/

Domena .dev w naszej ofercie!

Uprzejmie informujemy o dodaniu domeny .dev do naszej oferty! Koszt rejestracji powyższej domeny to 92,25 zł brutto, a koszt przedłużenia o kolejne 12 miesięcy to: 92,25 zł brutto. Do prawidłowego funkcjonowania domeny należy koniecznie zainstalować certyfikat SSL!

Aktualizacja Phusion Passenger

Uprzejmie informujemy o zakończeniu procesu aktualizacji Phusion Passenger na naszych serwerach. Phusion Passenger odpowiedzialny jest za uruchamianie aplikacji Ruby on Rails, Django i NodeJS. Zainstalowana przez nas wersja znacznie ułatwia diagnozowanie problemów z uruchomieniem aplikacji – pozwalając na wyświetlenie pełnych komunikatów błędów w oknie przeglądarki internetowej.
Po więcej szczegółów – zapraszamy do naszego artykułu pomocy – jak wyświetlić błędy w aplikacji.