Komunikaty

Wdrożenie Pythona 3.8

Uprzejmie informujemy, że w ramach usług hostingowych została udostępniona najnowsza wersja języka Python 3.8.

Wdrożenie wersji PHP 8.0

Uprzejmie informujemy, że w ramach usług hostingowych została udostępniona najnowsza wersja języka PHP 8.0.

Przerwa w dostępie do systemu NASK w dniu 13 września 2020 r.

Informujemy, iż najbliższą niedzielę tj. 13 września 2020 roku, od godziny 7:00 do 20:00 będą przeprowadzane prace związane z utrzymaniem systemu naszego Partnera – NASK. W związku z tym nie będą możliwe żadne operacje dla rozszerzeń .pl (w tym rejestracja, odnowienie, transfer, zmiana danych).
Wszystkie operacje dotyczące domen .pl rekomendujemy przeprowadzać przed lub po zakończeniu prac serwisowych.

Przerwa w dostępie do systemu NASK w dniu 5 sierpnia 2020 r.

Informujemy, iż najbliższą środę tj. 5 sierpnia 2020 roku, od godziny 4:00 do 8:00 będą przeprowadzane prace związane z utrzymaniem systemu naszego Partnera – NASK. W związku z tym nie będą możliwe żadne operacje dla rozszerzeń .pl (w tym rejestracja, odnowienie, transfer, zmiana danych).
Prace podyktowane są koniecznością aktualizacji systemu Registry po stronie NASK. Wszystkie operacje dotyczące domen .pl rekomendujemy przeprowadzać przed lub po zakończeniu prac serwisowych.

Aktualizacja Webmaila

Część z Was już pewnie zauważyła, ale jeśli ktoś dziś jeszcze nie logował się do naszej poczty, spieszymy poinformować o aktualizacji naszego Webmaila! Wraz z aktualizacją – oprócz poprawienia wielu błędów i niedociągnięć, wiele nowości, między innymi:

– nowe skórki, każdy znajdzie coś dla siebie,
– automatyczne powiadomienia o nowych wiadomościach,
– ostrzeżenie o braku załącznika we wiadomości,
– możliwość przenoszenia wiadomości do archiwum, jednym kliknięciem.

Nie spoczywamy na laurach, mamy jeszcze pare pomysłów na to co możemy zrobić z naszym Webmailem.

Nowa oferta hostingu

W dniu dzisiejszym zmianie uległy dotychczasowe Plany hostingowe tj. Professional SSD, Business SSD, Enterprise SSD, Infinity SSD, w miejsce których pojawiły się następujące pakiety: Professional Plus, Business Plus, Enterprise Plus, Infinity Plus. Szczegółowe informacje na temat aktualnej oferty dostępne są na stronie https://atthost.pl/hosting/.

Wszystkie zawarte do tej pory umowy mogą pozostać na niezmienionych warunkach, z dotychczas obowiązującymi cenami oraz parametrami.

Jednocześnie informujemy o możliwości bezpłatnej migracji na nową ofertę. Darmowa zmiana oferty dotyczy następujących pakietów:
Zmiana planu Professional SSD na Professional Plus
Zmiana planu Business SSD na Business Plus
Zmiana planu Enterprise SSD na Enterprise Plus
Zmiana planu Infinity SSD na Infinity Plus

Migracja na nową ofertę wraz z jednoczesną zmianą pakietu na wyższy jest płatna, ale obejmuje różnicę pomiędzy cenami pakietów z nowej oferty (np. zmiana planu Professional SSD na plan Business Plus będzie liczona od ceny pakietu Professional Plus, nie Professional SSD).

Zmiany w procesie rejestracji domen .pl

Z dniem 7 stycznia nastąpią zmiany w procesie rejestracji domen .pl polegającą na wyeliminowaniu 14-dniowej rezerwacji (stan RESERVED). Nadal obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, jednak bez możliwości poprzedzenia decyzji o rejestracji domeny 14-dniowym okresem rezerwacji.

Wdrożenie wersji PHP 7.4

Uprzejmie informujemy, że w ramach usług hostingowych została udostępniona najnowsza wersja języka PHP 7.4

Wdrożenie nowej wersji Pythona oraz Ruby

Informujemy, że w dniu dzisiejszym na naszych serwerach wdrożona została obsługa Python w wersji 3.7 oraz Ruby w wersjach 2.5/ 2.6. 

Wdrożenie IPv6

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym w pełni wspieramy adresacje IPv6 na naszych serwerach. Każdy klient, który zdecyduje się uruchomić IPv6 będzie posiadał indywidualny adres IPv6.

Poniżej zamieszczamy adres do naszego artykułu, który tłumaczy jak uruchomić adres IPv6:

Jak uruchomić adres IPv6 dla wybranej domeny?