Komunikaty

Wdrożenie IPv6

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym w pełni wspieramy adresacje IPv6 na naszych serwerach. Każdy klient, który zdecyduje się uruchomić IPv6 będzie posiadał indywidualny adres IPv6.

Poniżej zamieszczamy adres do naszego artykułu, który tłumaczy jak uruchomić adres IPv6:

Jak uruchomić adres IPv6 dla wybranej domeny?

Zmiana adresu firmy

Uprzejmie informujemy, że adres naszej firmy uległ zmianie. Aktualny adres to Al.Marsz.Józefa Piłsudskiego 35, lok. 6, wejście nr 2, 09-402 Płock – budynek Cotex Office Center.

Nowa metoda płatności

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym do akceptowanych form płatności dołączyły karty płatnicze. Płatności kartami można dokonać za pośrednictwem serwisu Dotpay.

Wdrożenie mod_geoip

Chcielibyśmy poinformować, iż od dziś naszych serwerach dostępny jest nowy moduł serwera www Apache: mod_geoip. Moduł ten pozwala w prosty sposób na podstawie adresu IP osoby odwiedzającej naszą stronę sprawdzić z jakiego kraju pochodzi. Przykładowe zastosowania oraz sposób jego użycia zostały opisane w artykule pomocy: https://atthost.pl/help/jak-skorzystac-z-mod_geoip/

Domena .dev w naszej ofercie!

Uprzejmie informujemy o dodaniu domeny .dev do naszej oferty! Koszt rejestracji powyższej domeny to 92,25 zł brutto, a koszt przedłużenia o kolejne 12 miesięcy to: 92,25 zł brutto. Do prawidłowego funkcjonowania domeny należy koniecznie zainstalować certyfikat SSL!

Aktualizacja Phusion Passenger

Uprzejmie informujemy o zakończeniu procesu aktualizacji Phusion Passenger na naszych serwerach. Phusion Passenger odpowiedzialny jest za uruchamianie aplikacji Ruby on Rails, Django i NodeJS. Zainstalowana przez nas wersja znacznie ułatwia diagnozowanie problemów z uruchomieniem aplikacji – pozwalając na wyświetlenie pełnych komunikatów błędów w oknie przeglądarki internetowej.
Po więcej szczegółów – zapraszamy do naszego artykułu pomocy – jak wyświetlić błędy w aplikacji.

Wdrożenie PHP 7.3

Uprzejmie informujemy o zakończeniu prac technicznych, mających na celu wdrożenie najnowszej dostępnej wersji PHP – 7.3.

Python w wersji 3.6

Informujemy iż Python w wersji 3.6 (na dzień dzisiejszy dokładnie – 3.6.7) jest już dostępny na naszych serwerach.

Poważna luka we wtyczke WP GDPR Compliance dla WordPressa

W dniu wczorajszym została wykryta bardzo poważna luka we wtyczke WP GDPR Compliance dla WordPressa. Wszystkie wersje wtyczki do 1.4.2 włącznie, pozwalają na nieautoryzowane utworzenie konta administratora strony internetowej, co w efekcie spowoduje przejęcie Państwa strony internetowej przez atakujących.

Jeśli korzystają Państwo z tej wtyczki na swoich stronach internetowych – zalecamy jak najszybszą aktualizację do najnowszej dostępnej wersji.

W razie pytań – prosimy o kontakt.

Możliwość samodzielnego transferu domen

Informujemy, że wprowadziliśmy możliwość samodzielnego transferu domen. Wszystkie domeny są transferowane poprzez nasz panel klienta (Moje usługi -> Domeny -> Przenieś domenę od innego operatora).  Aby zapoznać się z pełnym procesem transferu domeny zapraszamy do zapoznania się z artykułem pomocy:
https://atthost.pl/help/przeniesienie-domeny-od-innego-operatora-do-atthost/