Formularz zgłaszania materiałów niezgodnych z prawem

Formularz przeznaczony jest do zgłaszania materiałów niezgodnych z prawem, publikowanych z wykorzystaniem infrastruktury atthost sp. z o.o. W szczególności mowa o informacjach związanych z: udostępnianiem obrazów przedstawiających niegodziwe traktowanie dzieci w celach seksualnych, publikowaniem treści o charakterze terrorystycznym, udostępnianiem prywatnych obrazów bez zgody, sprzedażą produktów podrobionych lub niespełniających wymogów, cyberstalkingiem, sprzedażą towarów z naruszeniem prawa ochrony konsumentów, świadczeniem usług z naruszeniem prawa ochrony konsumentów, bezprawnym wykorzystywaniem materiałów objętych prawami autorskimi, publikacją nielegalnych ofert związanych z usługami zakwaterowania, naruszeniami związanymi z dobrostanem zwierząt.

  Podaj dokładny adres lub adresy URL treści, które uznajesz za niezgodne z prawem:*
  Wskaż inne istotne fakty, które umożliwią zlokalizowanie raportowanej treści pod wskazanym adresem URL:*
  Wyjaśnij, dlaczego uważasz raportowane treści za niezgodne z prawem:*
  Imię i nazwisko/nazwa firmy:*
  Adres e-mail:*
  * - wymagane
  Jeżeli reprezentujesz organ Państwa Członkowskiego UE, Komisję albo Europejską Radę Usług Cyfrowych, prześlij zgłoszenie na abuse_dsa@atthost.pl w języku polskim bądź angielskim.

  Jeżeli na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/784 w sprawie przeciwdziałania rozpowszechnianiu w Internecie treści o charakterze terrorystycznym, jako uprawniony podmiot zgłaszasz nakaz usunięcia treści, prześlij zgłoszenie na abuse_dsa@atthost.pl w języku polskim bądź angielskim.
  Ktoś właśnie zamówił na naszej stronie hosting
  ZAMKNIJ

  Poczekaj!

  Nie odchodź z pustymi rękoma

  Zostaw nam swój email i odbierz wyjątkowe bonusy:

  Kod promocyjny
  o wartości 10% na zakup hostingu
  ORAZ Poradnik
  "7 kroków aby zbudować swoją pierwszą stronę www"

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AttHost Sp. z o. o. z siedzibą w Płocku przy Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 35, lok. 1, wej. nr 2, 09-407 Płock, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000531899, w celu wysyłania newslettera z informacjami marketingowymi. Klauzula informacyjna.
  Wysyłając nam ten formularz zapisujesz się do newslettera akceptując regulamin. W zamian otrzymasz poradnik '7 kroków aby zbudować swoją pierwszą stronę www' oraz kod rabatowy w wysokości 10%.
  Wprowadź poprawny adres e-mail
  Ten adres znajduje się już w naszej bazie.
  The security code entered was incorrect
  Dziękujemy za zapisanie się!

  Jeżeli chcesz otrzymać poradnik, a nie chcesz zapisywać się do newslettera napisz do nas na adres biuro@atthost.pl.

  Nie dziękuję, nie interesuje mnie oferta AttHost