Jakie są poprawne ustawienia w programie Cyberduck, aby umożliwiły połączenie z serwerem FTP?

Klient Cyberduck do obsługi FTP należy pobrać z oficjalnej strony autorów, znajdującej się pod adresem https://cyberduck.io, a następnie zainstalować na lokalnym komputerze.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu, w górnej części okna znajduje się przycisk „Nowe połączenie”, w który klikamy. Powinny pokazać się pola do wpisania danych – „Serwer”, „Nazwa użytkownika”, „Hasło” oraz „Port” – jak na poniższym zrzucie ekranu.

cyberduck1

 

Dane niezbędne do połączenia:

  • Serwer – adres serwera FTP znajduje się w panelu klienta, na zakładce „Pulpit” w sekcji z informacjami o serwerze, np. twój_login.atthost24.pl.
  • Nazwa użytkownika – nazwę użytkownika niezbędną do połączenia można znaleźć w panelu klienta w zakładce „Konta FTP”, np. twój_login.
  • Hasło – każde konto FTP posiada przypisane mu hasło – hasło do wybranego konta można zmienić w zakładce „Konta FTP” w panelu klienta.
  • Port – pole to pozostawiamy puste.

Następnie klikamy „Połącz”.

Po nawiązaniu połączenia uzyskujemy dostęp do danych znajdujących się na serwerze.

cyberduck2

 

Zgodnie z powyższym zrzutem ekranu – w oknie znajduje się zawartość konta FTP na serwerze. Pliki można kopiować poprzez przeciąganie myszką danych z komputera (np. pulpitu) do okna z plikami na serwerze.

Ktoś właśnie zamówił na naszej stronie hosting
ZAMKNIJ

Poczekaj!

Nie odchodź z pustymi rękoma

Zostaw nam swój email i odbierz wyjątkowe bonusy:

Kod promocyjny
o wartości 10% na zakup hostingu
ORAZ Poradnik
"7 kroków aby zbudować swoją pierwszą stronę www"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AttHost Sp. z o. o. z siedzibą w Płocku przy Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 35, lok. 1, wej. nr 2, 09-407 Płock, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000531899, w celu wysyłania newslettera z informacjami marketingowymi. Klauzula informacyjna.
Wysyłając nam ten formularz zapisujesz się do newslettera akceptując regulamin. W zamian otrzymasz poradnik '7 kroków aby zbudować swoją pierwszą stronę www' oraz kod rabatowy w wysokości 10%.
Wprowadź poprawny adres e-mail
Ten adres znajduje się już w naszej bazie.
The security code entered was incorrect
Dziękujemy za zapisanie się!

Jeżeli chcesz otrzymać poradnik, a nie chcesz zapisywać się do newslettera napisz do nas na adres biuro@atthost.pl.

Nie dziękuję, nie interesuje mnie oferta AttHost