Jakie są poprawne ustawienia w programie Cyberduck, aby umożliwiły połączenie z serwerem FTP

Klient Cyberduck do obsługi FTP, należy pobrać z oficjalnej strony autorów, znajdującej się pod adresem https://cyberduck.io, a następnie zainstalować na lokalnym komputerze.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu, w górnej części okna znajduje się przycisk „Nowe połączenie” w którego klikamy. Powinny pokazać się pola do wpisania danych – „Serwer”, „Nazwa użytkownika”, „Hasło” oraz „Port” – jak na poniższym zrzucie ekranu.

cyberduck1

 

Dane niezbędne do połączenia:

  • Serwer – adres serwera FTP znajduje się w panelu klienta, na zakładce „Pulpit” w sekcji z informacjami o serwerze, np. twój_login.atthost24.pl.
  • Nazwa użytkownika – nazwę użytkownika niezbędną do połączenia można znaleść w panelu klienta w zakładce „Konta FTP”, np. twój_login.
  • Hasło – każde konto FTP posiada przypisane mu hasło – hasło do wybranego konta można zmienić w zakładce „Konta FTP” w panelu klienta.
  • Port – pole to pozostawiamy puste.

Następnie klikamy „Połącz”.

Po nawiązaniu połączenia uzyskujemy dostęp do danych znajdujących się na serwerze.

cyberduck2

 

Zgodnie z powyższym zrzutem ekranu – w oknie znajduje się zawartość konta FTP na serwerze. Pliki można kopiować poprzez przeciąganie myszką danych z komputera (np. pulpitu) do okna z plikami na serwerze.

Ktoś właśnie zamówił na naszej stronie hosting
ZAMKNIJ

POCZEKAJ

Nie odchodź z pustymi rękoma

Zapisz się na nasz newsletter i
odbierz kod promocyjny
o wartości 10% na plan hostingowy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AttHost sp. z o. o. z siedzibą w Płocku przy ul. Górnej 40B/11, 09-402 Płock, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000531899, w celu wysyłania newslettera z informacjami marketingowymi. Klauzula informacyjna.

FreshMail.pl

Po zapisaniu się na newsletter - otrzymasz wiadomość zawierającą kod rabatowy.
Z newslettera możesz wypisać się w każdej chwili.

Nie dziękuję, nie interesuje mnie oferta AttHost