Migracja kont na wydajniejsze serwery

Migracja kont na wydajniejsze serwery

Informujemy, iż w najbliższym czasie zaplanowane zostały prace techniczne związane z migracją kont użytkowników na nowe, bardziej wydajne serwery, z dyskami ssd na bazy danych.

Uprzejmie prosimy o sprawdzenie konfiguracji oprogramowania pocztowego – serwery poczty wychodzącej oraz przychodzącej powinny być ustawione na login.atthouse.pl, bądź domena.pl (szczegółowa lista serwerów znajduje się w Panelu klienta AttHost, na zakładce Pulpit).

Ustawienie serwera poczty według wyżej wymienionych wskazówek sprawi, iż przeprowadzana działania nie wpłyną na dostęp do usług oferowanych przez AttHost.

W przypadku korzystania z programu pocztowego Webmail, nie ma konieczności wprowadzania jakichkolwiek zmian w konfiguracji oprogramowania pocztowego.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z artykułami pomocy dotyczącymi konfiguracji poczty https://atthost.pl/pomoc/e-mail/, zaś w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres pomoc@atthost.pl

Szczegółowe informacje dotyczące terminu migracji poszczególnych kont zostaną przekazane w indywidualnych wiadomościach mailowych.